SwiftKey uygulamasıyla artık Android ve Windows arasında kopyala/yapıştır yapılabiliyor

iPhone ve Samsung telefon sahiplerinin uzunca bir müddettir kullandığı pano senkronizasyonu özelliği, SwiftKey’in son sürümüyle birlikte artık tüm Android ve Windows aygıtlarda kullanılabiliyor.

SwiftKey’in 7.9.0.5 numaralı sürümüyle kullanıma sunulan pano senkranizasyonu özelliği sayesinde kullanıcılar, metinleri Android aygıtlarında kopyalayıp Windows bilgisayarlarına yapıştırabilecek. Elbette tam aksisi bir senaryo da mümkün. Pekala SwiftKey’in yeni pano senkranizasyonu özelliği nasıl kullanılır?

Android-Windows ortası kopyala/yapıştır nasıl yapılır?

Pano senkronizasyonu özelliği, Android aygıtınızda SwiftKey’in son sürümüne sahip olmanız şartıyla hem Windows 10 (Ekim 2018 güncellemesi yahut üstü) hem de Windows 11’de kullanılabiliyor. Bunun için Android cihazınızdaki SwiftKey uygulamasına giriş yapıp SwiftKey Klavye Ayarları >> Güçlü giriş >> Pano adımlarını izleyip akabinde “pano geçmişini senkronize et” özelliğini etkin etmelisiniz.

Sonrasında ise Windows bilgisayarınızdan Ayarlar >> Sistem >> Pano adımlarını izleyip pano geçmişi kısmından, “cihazlarınız ortasında senkronize edin” seçeneğini faal hale getirmelisiniz.

Microsoft SwiftKey Klavye SwiftKey Verimlilik Fiyatsız 45M

Hazır Barkod Sistemleri