Samsung Galaxy A33 5G, dörtlü arka kamera kurulumuyla gelecek

Teknoloji devi Samsung bu yılın başlarında Galaxy A32 5G’yi piyasaya sürdü ve bir mühlet sonrasında akıllı telefonun 4G versiyonunu tanıttı. Şirketin seriye ekleyeceği yeni akıllı telefonu Galaxy A33 5G‘nin manzaraları ve birtakım teknik ayrıntıları Onleaks ile bir arada 91mobiles tarafından ortaya çıkarıldı.

3.5 mm kulaklık girişi yer almayacak

Samsung Galaxy A33 5G, başlangıçta siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olacak lakin daha sonra seriye açık mavi ve turuncu renkler de eklenecek.

Samsung Galaxy A33 5G, Infinity-U ekran dizaynına sahip olacak. Aygıt, 6.4 inç büyüklüğünde FHD+ AMOLED ekranla gelecek.

Akıllı telefonun sağ tarafında güç ve ses ayar düğmeleri bulunacak. Aygıtın alt tarafında USB Type-C temas noktasına yer verilirken 3.5 mm kulaklık girişi ise bulunmayacak.

Galaxy A33 5G‘de önde tek kamera bulunurken artta dörtlü kamera suramı yer alacak. Gelecek yılın birinci günlerinde tanıtılacağı düşünülen aygıtın, kamera ayrıntıları bilinmiyor lakin selefine nazaran daha yüksek kamera çözünürlüklerine sahip olması bekleniyor.

Hazır Barkod Sistemleri