Oppo Reno 7 Pro kanlı canlı görüntülendi

Orta üst segmente hitap eden telefonlarıyla piyasada yer alan ve ülkemizde üretim yapan firmalar ortasında bulunan Oppo, yeni model serisi Reno 7 ile sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde teknik özellikleri sızdırılan Reno 7 serisinin Pro modeli birinci kere gün yüzüne çıktı.

Oppo Reno 7 Pro geliyor! İşte işte birinci imaj

Reno 7 SE, Reno 7, Reno 7 Pro ve Reno 7 Pro Plus modellerini tanıtacak olan Çinli şirket, farklı işlemci kombinasyonlarıyla son kullanıcının karşısına çıkacak. Ailede Snapdragon’dan güç alan telefonlar bulunurken, kalbinde MediaTek taşıyan telefonlar da yeni Reno 7 serisinde dikkat çekecek.

OPPO Reno 7 Pro’nun sızdırılan imgesine baktığımızda göze çarpan birinci ayrıntı, sol üst köşeye yerleştirilmiş bir delik içerisindeki kamera oluyor. Reno7 Pro’nun Reno 6 Pro ile karşılaştırıldığında en büyük fark ekran tarafında ortaya çıkıyor.

Bilindiği üzere Reno 6 Pro, kavisli bir kenar ekrana sahipken yeni Pro modelinde düz bir ekran bizleri karşılıyor. Öte yandan telefonun art tasarımı şimdi muhakkak değil. Reno7 Pro’nun 90 Hz ekran yenileme suratına sahip olması ve Snapdragon 778G taşınabilir işlemci tarafından güç alması bekleniyor.

7.6 mm kalınlığına ve 185 gram yüküne sahip olan telefon; 64 Megapiksel art kamera ile geliyor. 60W süratli şarj dayanağı sunan aygıt; 4.500 mAh pilden güç alacak.

Oppo Reno 7 Pro’nun satış fiyatı

Oppo’nun Pro modeli için şimdi satış fiyatı açıklanmazken ne vakit tanıtılacağı da belirsizliğini koruyor. Telefon tanıtıldıktan sonra ülkemize gelip gelmeyeceği de şimdi muhakkak değil.

Oppo Reno 7 Pro beklenen teknik özellikler

– Tartı – Boyut: 185 gram yük / 7.6 mm kalınlık

– İşlemci: Qualcomm Snapdragon 778G

– Art kamera: 64 Megapiksel ana kamera

– Batarya: 60 W süratli şarj takviyesine sahip 4500 mAh batarya

– İşletim sistemi: Android 11 tabanlı ColorOS 11.1

– Başka özellikler: 90 Hz ekran yenileme

Siz Oppo’nun yeni telefonu Reno 7 Pro akıllı telefonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Ülkemizde satışa çıksa alır mısınız? Görüşlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Hazır Barkod Sistemleri