Motorola Moto Watch 100 özellikleri sızdırıldı

Moto 360 modeliyle akıllı saat piyasasına giriş yapan Motorola, bir müddettir sessizliğini koruyordu. Şirketin geliştirdiği Moto Watch 100 modelinin özellikleri ve render imajları sızdırıldı.

Epey minimalist bir tasarım ile karşımıza çıkan Moto Watch 100 modeli, standart saatlerde de olduğu üzere yuvarlak ekrana sahip. Mat renkli gövdeye ve metal butonlara sahip olan model, birçok akıllı saatin tersine dönebilen çerçeveye sahip değil.

Motorola Moto Watch 100 özellikleri ve render imajları ortaya çıktı

Alüminyum kasa ve plastik art kapak ile geleceği sızdırılan modelde 360 × 360 piksel çözünürlüğe sahip 1.3 inç dairesel LCD ekran mevcut. 355mAh bataryaya sahip olacağı belirtilen aygıt, pil mühleti konusunda epeyce savlı.

100,42 mm x 46 mm x 11,9 mm boyutlara ve 29 gram ağırlğa sahip olan Moto Watch 100 modelinin kordonu 20 mm genişlik ile karşımıza çıkıyor. Nabız ölçer, ivme ölçer, jiroskop, HRM ve SP02 sensörleriyle donatılacak model, uyku takibi ve adım sayar üzere standart akıllı saat özelliklerine de sahip olacak.

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle tanıtılacak aygıtın uygun fiyatlı olacağı sızıntılar ortasında yer alıyor. Bu ay seri üretime geçeceği belirtilen aygıtta Google tarafından geliştirilen WearOS kullanılacağı iddia ediliyor.

Lansman tarihinin yakında açıklanacağını belirten analistler, Motorola’nın akıllı saat pazarına süratli bir dönüş yapacağının altını çizdi.

Hazır Barkod Sistemleri