Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı için geri sayım başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde fizikî ve online olarak ziyaretçilernii ağırlayacak. Fizikî aktifliklerin İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceği fuara iştirakçi olmak için aralar pürüz değil. Stantları, konferansları ve tüm aktiflikleri online olarak ziyaret edebilirsiniz.

Mobilefest için hazırlanan sanal stant teknolojisi sayesinde online fuar tecrübesi öbür bir boyuta taşınıyor. Firmalar sanal stantlarında eserlerini ve hizmetlerini online olarak sergileyebiliyor. Ziyaretçiler, sanal stantları ziyaret ederek firma yetkilileri ile manzaralı yahut yazılı olarak sohbet gerçekleştirebilecek.

Mobilefest 2021’de 5G, akıllı kentler, IoT, sıhhat, mobilite, yapay zeka, bulut bilişim, siber güvenlik ve yazılım teknolojileri başta olmak üzere dijital teknolojilerin tamamı ön planda olacak. Dijital dönüşümü hedefleyen firmalar, teknoloji geliştiricileri, hizmet ve teknoloji sağlayıcıları bir ortaya gelecek. Teşebbüsçüler ile yatırımcılar buluşacak. Firmalar, yeni iş birlikleri için fırsatlar yakalayacak. Fuara yerli firmaların yanı sıra global firmalar ve ünlü isimler de katılacak.

Fuara teknoloji alanında önder ülkelerden Çin, Almanya, Singapur ve Güney Kore’den çeşitli teknoloji firmaları katılacak. İştirakçi listesi şimdi açıklanmadı. 2019 yılındaki Mobilefest aktifliğine Google, Gameloft, Unilever, Pepsico, Tencent, Rollic Games, Nomadic Minds, 101 Blockchains, Adidas ve önde gelen çeşitli firmalardan konuşmacılar katılmıştı. DonanımHaber olarak bizler de Mobilefest’e medya sponsorluğu dayanağı veriyoruz.

Mobilefest hakkında daha fazla bilgi ve iştirakçi müracaatları için:

Home

Hazır Barkod Sistemleri