Marvel’ın yeni filmi Eternals’ın inceleme puanları geldi: Puanlar hayal kırıklığı

Marvel’ın sinemada kurmuş olduğu kozmosun yeni bir devrine giriyoruz. Bu yeni devirde en çok merak edilen sinemalardan biri de şüphesiz Eternals. Sinemanın de inceleme puanları geçtiğimzi saatlerde paylaşıldı.

Puanlar Düşük

Sinemanın geçtiğimiz haftalarda paylaşılan birinci yorumlarının akabinde sinemaya dair beklentiler biraz daha artmıştı. Bilhassa direktör ve oyuncu takımı zati beklentiyi yükseltmişti fakat gelen puanlar biraz hayal kırıklığı yaşattı diyebiliriz.

Puanlara baktığımızda Rotten Tomatoes’ta 41 incelemenin ortalaması 71 olarak gözüküyor. Metacritic’te ise 19 incelemenin ortalaması 58 olarak gözüküyor. Olağanda bu üslup büyük sinemalar puanları her vakit çok yüksekten açılır fakat vakitle biraz düşer. Lakin bu sinemanın puanları şimdiden ortalama hatta berbat sinema puanlarında diyebiliriz.

Eternals, 5 Kasım 2021’de vizyona girecek. Sinemanın yönetmenliğini Chloé Zhao yapıyor ve kendisi bu yıl Oscar’da “En Düzgün Yönetmen” ödülünü kazanmıştı. Oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan ve Dong-seok Ma bulunuyor. Yönetmen Chloé Zhao, bu yılki Oscar’da “En Âlâ Yönetmen” ödülünü almıştı. 

Hazır Barkod Sistemleri