Koyu Kırmızı, Galaxy S22 Ultra’nın Tek Özel Rengi Olamayacak!

Galaxy S22 serisinin Ocak 2022‘de açıklanması bekleniyor, lakin aslında birçok özelliği şimdiden sızmış bulunuyor. Yeni akıllı telefon serisinin tasarım ve rengiyle ilgili bilgiler bile ortaya çıkmışken bunlara her geçen gün bir yenisi daha eklenmeye devam ediyor.

GalaxyClub’dan gelen bilgiye nazaran, Galaxy S22 Ultra standart renklerin yanı sıra kimi özel renklerle de gelecek. Bunlar ortasında Koyu Kırmızı renk seçeneği bulunurken, bu tek özel renk seçeneği de olmayacak. Telefonun özel bir yeşil tonu ile geleceği de söyleniyor. Fakat bunun Nane Yeşili mi yoksa Gölge Yeşili üzere bir renk mi olacağı şimdilik belirli değil. Bunun dışında telefonun siyah ve beyaz üzere 2 standart renk seçeneği daha olacak. Böylelikle telefonun toplam 4 farklı renk ile gelmesi bekleniyor.

Galaxy S22 Ultra’nın QHD+ çözünürlük, HDR10+ ve 120Hz ekran yenileme suratı ile S Pen uyumluluğuna sahip 6.8 inç LTPO Üstün AMOLED Infinity-O ekrana sahip olacağı da gelen bilgiler ortasında. Hatta Ultra modelinde Galaxy Note serisinden aşina olduğumuz özel bir S Pen yuvasının da bulunması bekleniyor.

Öte yandan 108 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 adet de 10 MP / 12 MP telefoto kamera bulunacağı söylenen telefonu Exynos 2200 ve Snapdragon 898 işlemci seçenekleriyle sene başında göreceğiz.

Hazır Barkod Sistemleri