HUAWEI MateBook 14s, Huawei Online Mağaza’da Ön Satışta

HUAWEI MateBook 14s, etkileyici bir görsel tecrübe yaratan çok ince gövde dizaynıyla üretkenlik dostu 3:2 en uzunluk oranına sahip 2.5K dokunmatik FullView Ekrana sahip. Dizüstü bilgisayar, süratli ve meselesiz performans için standart voltajda yeni 11. Jenerasyon Intel Core İşlemci ile çalışıyor. HUAWEI Sound  desteği ile tweeter ve woofer’lara sahip dörtlü hoparlör sistemi sayesinde ses kalitesi evvelki kuşaklara nazaran büyük ölçüde uygunlaştırıldı. 1,5 mm’lik tuş hareket alanı sağlayan klavyesi ile HUAWEI MateBook 14s’de yazmak büyük bir zevke dönülüyor.   Ayrıyeten çok çeşitli aygıtlarla iş birliği yapabilmesi, HUAWEI MateBook 14s’i iş ve günlük vazifelerin üstesinden gelmek için harika bir araç haline getiriyor.

Çok taraflı performans için yenilikçi teknoloji

HUAWEI MateBook 14s, şık ve hafif gövdesinde harika performansı bir ortaya getiriyor. Yeni 11. Jenerasyon Intel Core işlemci ve Intel Iris X? tümleşik grafiklerle yapılandırılan MateBook 14s’in Performans modu, CPU TDP’yi 45W’a yükselten Fn+P kısayoluna basılarak etkinleştirilebiliyor. 1 TB NVMe PCle SSD güncelleme takviyesi ile HUAWEI MateBook 14s, kullanıcıların üretken kalmalarını, yaratıcılığı özgür bırakmalarını ve çarçabuk çoklu vazifeleri gerçekleştirmelerini sağlıyor. HUAWEI Shark fin fan sistemi, verimli ve sessiz bir soğutma performansı için daha da geliştirildi.

Yüksek performansın yanı sıra HUAWEI MateBook 14s, kullanıcıların düşük pil tasasından kurtulmasına yardımcı olan 60Wh yüksek kapasiteli pil ile çok uzun pil ömrü sunuyor. Cepte taşınabilecek kadar küçük ve hafif 90 W güç adaptörüyle birleştiğinde dizüstü bilgisayar, 15 dakikalık şarjla 3 saate kadar çalışabiliyor. Güç adaptörü ayrıyeten birtakım Huawei akıllı telefon ve tabletler için HUAWEI SuperCharge’ı da destekliyor.

HUAWEI SOUND, keyifli bir ses tecrübesi sunmak için HUAWEI MateBook 14s ile piyasaya çıkıyor. Yeni dizüstü bilgisayarda, güçlü bas ve net tizler üreten iki tweeter ve iki woofer’dan oluşan dörtlü bir hoparlör dizisi yer alıyor. Hoparlörler, her iki taraftan gelen yüksek kaliteli sesler oluşturmak için Huawei’nin Ses Alanı Reprodüksiyon algoritmalarını destekliyor.

Kenarlara yerleştirilmiş dört mikrofon, 5 metreye kadar aradan ses alımı sağlıyor. AI gürültü engelleme teknolojisi, her sesin kristal berraklığında kaydedilmesini sağlıyor. HUAWEI MateBook 14s, kullanıcının sesini alırken ortam gürültüsünü ortadan kaldıran, böylelikle aramalarda yahut toplantılarda yüksek ve net bir halde duyulabilmeleri için sanayinin birinci Ferdî Ses Geliştirme teknolojisine sahip.

Yenilikçi klavye rahat ve keyifli bir yazma tecrübesi sunuyor. 1,5 mm tuş hareketi ve Huawei’nin tescilli Yumuşak İniş Tasarımı ile klavye, gereğince dokunsal geri bildirim sağlayarak uzun çalışma müddetlerinde bile HUAWEI MateBook 14s ile yazmayı bir keyif haline getiriyor.

Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran öbür yenilikçi özellikler ortasında Parmak İzi Güç Düğmesi, yüz tanıma ve Wi-Fi 6 yer alıyor.

Estetik ultra ince tasarım

HUAWEI MateBook 14s, tıpkı vakitte tutmayı da kolaylaştıran estetik açıdan güzel bir dizayna sahip.

Dizüstü bilgisayarın her bir kenarı ince bir açı oluşturacak biçimde sertleştirildiği için aygıtın şık ve akıllı görünmezi sağlanıyor. 1,43 KG yükündeki aygıtın metal kaplaması rahat bir tutuş sağlıyor. HUAWEI MateBook 14s, birinci sınıf Uzay Grisi ve yanı sıra eşsiz ve fevkalâde yeni bir renk kümesi olan Ladin Yeşil ile geliyor.

HUAWEI MateBook 14s, dört dar çerçeve ve bir ön kamera ile MateBook’un imza niteliğindeki FullView Ekranına sahip. Sürükleyici bir izleme tecrübesi için yüzde 90’lık yüksek bir ekran-gövde ve ekranın dikey olarak daha fazla içerik göstermesini sağlayan 3:2 üretkenlik en uzunluk oranı elde ediliyor. Yüzde 100 sRGB geniş renk gamı dayanağı ile ekran, canlı renkler ve yumuşak degrade geçişleri göstermek için 1,07 milyar renk işleyebiliyor. 10 noktalı çoklu dokunma dayanağı, kullanıcıların misyonları yerine getirirken daha verimli olmalarını sağlıyor.

HUAWEI MateBook 14’in ekranı 90 Hz’ye kadar yenileme suratını destekliyor. Fn ve R tuşlarına tıpkı anda basarak, güç tasarrufu performansı için 60Hz ve daha akıcı görseller için 90Hz ortasında anında geçiş yapılabiliyor. Yeni dizüstü bilgisayar, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) ve Flicker Free sertifikaları ile kullanıcıların göz yorgunluğunu hafifletmesine ve böylelikle gözlerini müdafaasına yardımcı olan çift göz muhafazası sağlıyor. Yeni dizüstü bilgisayar, değişen ortam ışıklarını algılayan ve buna nazaran akıllı ekran parlaklık ayarı uygulayan bir ışık sensörüyle geliyor.

Akıllı tecrübe: geliştirilmiş aygıtlar ortası iş birliği

Yeni dizüstü bilgisayar, Huawei akıllı telefonlar, tabletler, monitörler yahut öteki aygıtlar ortasında akıllı irtibat dayanağı ile Huawei’nin yenilikçi çoklu aygıt irtibat özelliklerini genişletiyor.

Kullanıcılar kolay bir dokunuşla dizüstü bilgisayarı bir akıllı telefona bağlayabiliyor ve tek bir ekranda birebir anda iki aygıtı kullanarak taşınabilir arayüzü dizüstü bilgisayar ekranına yansıtabiliyorlar. Ayrıyeten HUAWEI MateBook 14s’yi bir tablete bağlayarak ve onu dijital bir tuval olarak kullanarak yaratıcılığı ortaya çıkarabilirler. HUAWEI MateBook 14s, sürükleyici sesler için yakındaki kulaklıklara da bağlanabilir. Daha geniş bir görüntüleme alanına sahip olmak isteyen kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın bir HUAWEI MateView ile kablolu yahut kablosuz olarak ortak çalışmasını sağlayabiliyor.

Huawei MateBook 14s’in 512 GB SSD ve Intel Core i5-11300H versiyonlu modeli 13.999 TL, 1 TB SSD ve Intel Core i7-11370H versiyonlu modeli ise 14.999 TL fiyat etiketi ile Huawei Online Mağazada tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 8 Kasım tarihine kadar sürecek ön satış kampanyası kapsamında MateBook 14s satın alan tüketiciler ayrıyeten taşıma çantası, Huawei AX3 çift işlemcili WiFi6 router, CM 510 küçük hoparlör ve 12 ay uzatılmış garanti müddetinin de sahibi oluyor. 50 TL ön ödeme yapan tüketiciler 400 TL indirim fırsatından yararlanabilirken, eseri satın aldıktan sonra Huawei Online Mağaza’da yorum yapan kullanıcılar Huawei CD32 bluetooth fare kazanıyor.

Hazır Barkod Sistemleri