Galaxy S22 Ultra’nın en detaylı render görüntüleri yayınlandı

Samsung’un yeni kuşak amiral gemisinin hudutları zorlayan modeli Galaxy S22 Ultra için pek çok render çalışması yapıldı. Aygıtın çıkışına ne kadar yaklaşırsak elde edilen bilgilerin niceliği o kadar artıyor. Aygıtın çıkışına birkaç ay olsa da şu an bilinenlerle oluşturulan en ayrıntılı render imgeleri yayınlandı. Bu imajlar, aygıtla ilgili bildiğimiz her şeyi görsele döküyor.

Galaxy S22 Ultra, bildiğimiz kadarıyla bu türlü görünüyor

2022 yılının başlarında piyasaya sürüleceği kestirim edilen aygıt hakkında pek çok sızıntı yapıldı. Teknik özellik varsayımlarının yanı sıra, dizaynda ne üzere ayrıntılar olacağı da bulanık olarak biliniyor. Akıllı telefonlar için erkenden render imajları oluşturan LetsGoDigital, Samsung’un yeni amiral gemisi için aşağıdaki iddia imgelerini yayınladı.

Galaxy S22 Ultra render imajları

Bu imajları inceleyecek olursak üç renk seçeneği ile karşılaşıyoruz. Şu an kırmızı, siyah ve beyaz olarak bilinen renk seçenekleri aygıt çıkış yaptıktan sonra değişebilir. Art tarafta beşli kamera heyetimi ve sağdaki iki sensörün ortasında flaş yer alıyor. Sızıntılardan öğrendiğimiz kadarıyla bunlar 108 Megapiksel ana kamera, bir geniş açı kamerası ve iki adet 12 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto kamerası.

Aygıtın ekranı 6.8 inç boyutundad 120Hz tazeleme suratını Muhteşem AMOLED teknolojisinde sunuyor. Bu ekranın altında parmak izi sensörü bulunacak. İşlemci tarafında ise Snapdragon 898 ve Exynos 2200 seçeneklerinin olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aygıt kutusundan Android 12 işletim sistemi ve OneUI 4.0 arayüzüyle çıkacaktır.

Hazır Barkod Sistemleri