Galaxy S21 FE’nin üretimi başladı: Cihazın arka paneli sızdırıldı

Samsung’un yılan kıssasına dönen Galaxy S21 FE modeli, görünüşe bakılırsa yakın vakitte piyasaya çıkacak. Her geçen gün olumlu ve olumsuz haberleriyle gündemi çalkayan aygıt, son rapora nazaran önümüzdeki yılın birinci ayında gerçekleşecek CES 2022 etkinliğinde tanıtılacak.

Lansmana artık birkaç ay kalırken Galaxy S21 FE, dizaynını bir kere daha doğrulayan manzaralarla sızdırıldı. MauriQHD isimli kullanıcı, S21 FE’nin art dizaynını ortaya koyan bir manzarayı gözler önüne serdi.

Galaxy S21 FE’nin tasarımı doğrulandı

Samsung’un bütçe dostu olması beklenen amiral gemisi, daha evvel çeşitli render imgeleriyle dizaynına bakış atmamızı sağlamıştı. Artık ise farklı bir kaynak, Galaxy S21 FE’nin dizaynını bir defa daha gösterdi.

Kısa mühlet evvel sızdırılan art panel manzaraları, S21 FE’nin kamera diziliminin sol üst köşede olacağını ortaya koyuyor. Bu, halihazırda piyasada bulunan S21 ile tıpkı tasarımı kullanacağını da gösteriyor.

Hem yakım vakitli raporlara hem de sızdırılan art panel manzaralarına nazaran Samsung, Galaxy S21 FE’nin üretimine başlamış durumda. Önümüzdeki yılın başlarında tanıtılacağı öne sürülen aygıt, muhtemelen CES 2022 etkinliğinde sahne alacak. S21 FE’nin tanıtımından kısa bir mühlet sonra ise Galaxy S22 serisinin tanıtılacağı söylenmekte. Bu tarihin de Şubat ayı olacağı istikametinde tezler var.

Samsung, S21 FE ile birlikte satışları güzel gitmeyen S21 serisinin ziyanlarını kapatmayı planlıyor. Koreli üreticinin bütçe dostu fiyatla kullanıcıya hitap edeceği aygıt, mevcut S21 serisinden kimi özellikleri kopylayacak.

Daha evvel ortaya çıkan sızıntı ve sertifika bilgilerine nazaran S21 FE, 6.4 inçlik AMOLED ekran ile gelecek. Ön tarafında 32 Megapiksel selfie kamerasına konut sahipliği yapan bu ekran, tıpkı vakitte parmak izi tarayıcıyı da destekleyecek.

İşlemci ve depolama açısından ise S21 FE, Snapdragon 888 yonga setiyle desteklenecek. Buna 6/8 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama da eşlik edecek.

Hazır Barkod Sistemleri