Fenerbahçe – Antwerp maçı Exxen’de nasıl izlenir?

Dijital platformlar hayatımızın bir kesimi olmaya devam ediyor. Bunun ülkemizdeki son örneklerinden biri ise kısa müddet evvel hizmete giren Exxen oldu. Epey savlı üretimlerle yayın hayatına başlayan platform, artık de Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarıyla gündemde. Bu liglerin lisansın haklarını satan alarak birinci kez yayını dijitale taşıyan şirket, bu akşam Fenerbahçe – Antwerp maçını ekranlara getirmeye hazırlanıyor.

Deneyimli iki kulüp, UEFA Avrupa Ligi kapsamında puan almak ve kümeden çıkmak için çaba edecek. Pekala Fenerbahçe – Antwerp maçı nasıl izlenir? Kullanıcıların “Exxen nasıl izlenir?” sorusuna karşılık aradığı bu günlerde, futbolseverlere yardımcı olmak için ayrıntıları anlattık. İşte karşınızda Fener maçının nasıl izleneceğinin detayları…

Fenerbahçe – Antwerp maçı nasıl izlenir?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acunn Medya’nın yeni yatırımı Exxen, rakipleri Netflix ve Phu TV üzere bir platform. Lakin onlardan farklı olarak son periyotlarda maç yayınlarıyla da gündeme geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlayan Exxen, bu akşam bu akşam saat 19:45’te Fenerbahçe – Antwerp ortasında geçen UEFA Avrupa Ligi maçını yayınlayacak.

Fenerbahçe – Antwerp maçı nasıl izlenir sorusunun karşılığı ise epey kolay. Birinci yapmanız gereken hudutlu müddetliğine geçerli olan Exxen spor paketlerinden birini satın almak. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise şu biçimde:

  • Öncelikle Exxen‘in internet sitesine giriş yapın. Ana sayfada gördüğünüz “Adı Soyadı” ve “E-Posta Adresi” alanlarına bilgilerinizi yazın.
  • Sonraki basamakta karşınıza gelen kısımlara şifre ve telefon numarası girin. Akabinde üyelik mukavelesini de kabul edin ve “Devam Et” butonuna tıklayın.
  • Çabucak akabinde ise size uygun olan paketlerden “EXXENSPOR ÜYELİK” olanı seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise ekrana çıkan paketler ortasında bütçenize uygun olanı seçmelisiniz.
  • Akabinde reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki seçenek ortasından istediğinizi seçin. Burada bilmeniz gereken en değerli nokta; EXXENSPOR kampanyası kapsamına girmek için dönemlik paketlerden birini tercih etmeniz gerekiyor. Hasebiyle 12 aylık taahhüt vermeyi kabul ediyorsunuz.
  • Exxen spor paketleri kampanyasına baktığımızda; reklamlı paket aylık 49.8 TL yerine 34.8 TL, reklamsız paket ise aylık 59.8 TL yerine 44.8 TL olarak gözüküyor.
  • İstediğiniz paketi seçtikten sonra “Ödeme Adımına Geç” butonuna tıklayın. Akabinde kredi kartı bilgilerinizi de girin ve EXXENSPOR üyelik sürecini tamamlayın.
  • Not: Belirtmekte fayda var ki platform, abonelik alanlar için 14 günlük fiyatsız Exxen izleme hakkı veriyor. Lakin kullanıcıların bu imkandan faydalanmak için 21 Ekim 23:59’a kadar harekete geçmesi gerekiyor.

Bu süreçleri takip etmenizin akabinde “Fenerbahçe – Antwerp maçı nasıl izlenir?” sorusunun yanıtını çözmüş olacaksınız. Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Exxen‘de yayınlanan maçları izleyecek misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Hazır Barkod Sistemleri