Amazon’un Kasım ayına özel Gülümseten Cuma Fırsatları başladı! İndirimin öne çıkanları burada

Amazon Türkiye’nin Kasım ayına özel indirim devri Gülümseten Cuma Fırsatları bugün başladı. 14-29 Kasım tarihleri ortasında Gülümseten Cuma Fırsatları kapsamında binlerce eserde büyük indirimler yapılacak.

Gülümseten Cuma Fırsatları: https://www.amazon.com.tr/blackfriday

Amazon büyük markalarla ve bünyesindeki satıcılarla iş birliği yaparak kıymetli indirimler sunuyor. Yüzde 60’a varan indirimler ve en yeterli fiyat garantisi ile müşterilerin gönlünü kazanacak. En âlâ fiyat garantisi logosu bulunan bir eser satın aldığınızda birebir eser 24 saat içerisinde öteki bir sitede indirime girerse Amazon ortadaki farkı iade ediyor.

Amazon’un taşınabilir uygulamasından daha evvel hiç alışveriş yapmamış müşteriler Gülümseten Cuma Fırsatları boyunca taşınabilir uygulamadan yapacakları birinci alışverişlerinde sepette anında 30 TL indirim elde edecek. Ayda 7,90 TL’ye Prime üyeliği başlatarak süratli ve fiyatsız teslimat fırsatından yararlanabilir, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’da Pazar günü teslimat seçeneğinden fiyatsız olarak faydalanabilirsiniz.

Gülümseten Cuma İndirimlerinin öne çıkanları

29 Kasım’a kadar sürecek Gülümseten Cuma Fırsatları kapsamında her gün farklı eserler indirime girecek. Şu an indirime giren eserler ortasından öne çıkanlar şöyle:

  • Xiaomi Note 10 Lite 128 GB: 3.799 TL
  • Hytech 70×30 Gaming Mousepad: 31,89 TL
  • General Mobile GM21 Akıllı Telefon: 1.310,96 TL
  • iPhone 11 Aksesuarlarında %50’ye varan indirim
  • iPhone 6,7,8 Aksesuarlarında %50’ye varan indirim

Tüm indirimler için: https://www.amazon.com.tr/blackfriday

Not: İndirimler yeni başladı, liste güncellenecek…

Hazır Barkod Sistemleri