Amazfit’in GT 3 Serisi Yeni 3 Akıllı Saati Türkiye’de!

Akıllı giyilebilir eserler pazarının global markası Amazfit, GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 modeli yeni akıllı saatlerini Türkiye pazarına sunuyor. Yeni modeller, akıllı saatler için özel olarak tasarlanan ve akıllı sıhhat takibini kolaylaştıran Zepp OS’un gücünü bileğinize taşıyor. Akıllı sıhhat takibini kolaylaştırmak için tasarlanan Amazfit’in yeni akıllı saat serisi, kullanıcıların şahsî usullerinden ödün vermeden idman takibi yapmalarına, sıhhatlerini güzelleştirmelerine ve hayat şekillerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Zepp OS tarafından desteklenen modeller, son teknoloji sıhhat ve fitness takibi özelliklerini şık bir tasarım eşliğinde sunuyor. Amazfit GTR 3 Pro’ya KDV dahil 2.499 TL’ye, Amazfit GTR 3 ve GTS 3 modellerine ise KDV dahil 1.999 TL’ye tr.amazfit.com ve Hepsiburada.com üzere saygın online satış platformlarından ulaşılabiliyor.

Sıhhate ve Ömür Biçimine Odaklı

Amazfit’in yeni akıllı saatleri Zepp OS’un çok sayıda yenilikçi sıhhat, fitness ve hayat stili özelliklerini beraberinde getiriyor. Sezgisel ve güçlü bir orta yüze sahip olan bu işletim sistemi, kullanıcıların tüm potansiyellerini açığa çıkarmalarını, tutkularını keşfetmelerini ve hayatı olumlu bir halde yaşamalarını sağlıyor. Yeni işletim sistemi, Amazfit akıllı giyilebilir aygıtların performansını optimize etmek için özel olarak tasarlandı. Hafif, sıkıntısız ve pratik bir anlayışla inşa edilen bu işletim sistemi, daha evvelki örneklere kıyasla daha düşük güç tüketimine ve kullanıcı etkileşimini çok daha kolaylaştırmaya imkan tanıyor.

Android ve iOS işletim sistemleriyle ahenk sağlayabilen yeni Amazfit akıllı saatler, sıhhat bilgilerinizi senkronize etmek için Apple Health yahut Google Fit üzere tanınan sıhhat platformlarına ve spor bilgilerini senkronize etmek ve paylaşmak için Strava, Relive, Runkeeper ve TrainingPeaks üzere tanınan sıhhat platformlarına bağlanabiliyor. 

Aygıtların öne çıkan öteki özellikleri ortasında şunlar yer alıyor:

Özelleştirme: Farklı ortamlar ve ruh halleri için özelleştirilebilen sürekli açık ekran görünümlerine sahip 150’den fazla canlı saat yüzü, dinamik efektler ve akıcı animasyonlarla zenginleştirildi. Kullanıcılar, çok yakında kullanıma sunulacak olan uygulama geliştirme kitiyle kendi saat orta yüzlerini ve küçük uygulamalarını tasarlayabilecekler.

Dördü bir ortada kolay sıhhat ölçümü: Dahili 6PD (fotodiyot) ve BioTracker PPG 3.0 sensörleri sayesinde dört farklı sıhhat verisini (kalp suratı, kandaki oksijen doygunluğu, gerilim düzeyi ve teneffüs hızı) 45 saniye kadar kısa bir müddette tek bir uygulama üzerinden ölçerek sonuçları paylaşabiliyor.

24 saat kolay ve kesintisiz sıhhat idaresi: Yeni akıllı saatler yüzerken bile tüm gün kalp atış suratınızı izliyor. Olağandışı derecede yüksek yahut düşük kalp atış suratları için ikazların yanı sıra idmanlarınızı optimize edebilmeniz için kalp atış suratı bölgelerini takip ediyor, herkes için kapsamlı ve kullanımı kolay sıhhat platformunu bileğinize taşıyor.

Anlaşılması kolay: Mevcut sıhhat datalarınız bir anda kıymetlendirilerek son yedi günlük etkinliğinize dayalı bilgilerden derlenen tek bir Şahsî Aktivite Yapay Zekası puanına (PAI) dönüştürülüyor.

Gelişmiş uyku takibi: Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızı, ayrıyeten gece uyanma saatlerinizi, gündüzleri 20 dakikadan uzun süren şekerlemelerinizi, hatta uyku sırasındaki nefes alma kalitenizi izliyor. Daha fazla rahatlık için uyku datalarınızı direkt saat üzerinden denetim etmenizi sağlıyor.

Gelişmiş adet döngüsü takibi: Yeni Amazfit modelleri adet döngünüzü kolaylıkla anlamanızı ve evvelden planlamanızı sağlar. Adet devrinizi kaydettikten sonra, takip eden adet ve doğurganlık penceresinin vaktini ve uzunluğunu iddia etmenize imkan tanıyor.

Verimli süratli erişim ekranları: Zamandan tasarruf etmenize, sizin için kıymetli olan işlevleri özelleştirmenize ve gününüzü gönül rahatlığıyla geçirmek için Kısayol Kartlarına erişmenize imkan sağlar. Böylelikle kaydırarak yahut dokunarak kıymetli bilgilere basitçe erişebilirsiniz.

Sesle denetim: Alexa ile alarm kurabilir, çevrimiçiyken bir soru yahut daha fazlasını sorabilir ve çevrimdışıyken spor modu yahut sıhhat özelliği açmak için Çevrimdışı Sesli Asistan’ı kullanabilirsiniz. Hatta akıllı mesken aygıtlarını denetim etmek için Home Connect’e erişebilir, 10’dan fazla küçük uygulamadan oluşan büyüyen bir ekosistemin keyfini çıkarabilirsiniz.

Süratli ve yanlışsız GPS: Beş uydu sistemine dayalı yanlışsız pozisyon takibi ile antrenmana daha süratli başlamanıza imkan tanır.

Ferdileştirme seçenekleri: Tercih ettiğiniz özelliklere öncelik verin. Saat kadranınızın art planını özelleştirmek için bir fotoğraf yükleyin. İşte, dinlenirken yahut spor yaparken kıyafetinize uygun 15 dinamik animasyonlu tasarım ortasından seçim yapın.

Motivasyon araçları: İsteğe bağlı Virtual Pacer ile koşularınızı takip edin, PeakBeats performans algoritmasıyla ilerlemenizi ve toparlanmanızı optimize edin.

Gündelik ömür tertibi yardımcısı: Mesaj bildirimleri, hareketsiz geçen müddet ve su içme hatırlatıcıları, takvim, etkinlikler ve yapılacaklar listeleri, hava durumu kestirimleri, Bluetooth uzaktan kamera denetimi ve daha ziyadesiyle gününüzü yönetin.

Zepp OS ayrıyeten bir dizi kapsamlı sıhhat ve fitness bilgileriyle yüklü olarak geliyor. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Zepp Uygulaması, amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olacak ek tavsiyelere erişebileceğiniz bir merkez misyonu görüyor.

GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3, içinizdeki sağlıklı ömür isteğini ve en yüksek performansı ortaya çıkarmak için tasarlandı. Her üç model dijital ömrünüzün içinde ve dışında zahmetsizce gezinmenize ve istikrar ve başarıyı yakalamanıza yardımcı oluyor.

Amazfit GTR 3 Pro: Güçlü Bir Hayat Şekli İçin Üretildi

Amazfit’in yeni akıllı saat serisinin amiral gemisi Amazfit GTR 3 Pro, sizi sağlıklı bir ömür usulü sürdürmeye ve içgüdülerinizi harekete geçirmeye teşvik edecek yeniliklerle donatıldı. 1,45 inçlik, 331 ppi AMOLED Ultra HD ekrana sahip olan GTR 3 Pro, göz kamaştırıcı görseller ve kullanımı kolay bir orta yüz sunuyor. Geniş dairesel ekranıyla kesintisiz, sıkıntısız etkileşim için yüksek yenileme suratı sunan saat, %70,6’lık etkileyici bir ekran-gövde oranına sahip. GTR 3 Pro bu sayede piyasadaki en büyük yuvarlak saat ekranlarından birine sahip olmasına karşın bunu boyutuna yansıtmıyor.

Parmak uçlarınızla döndürdüğünüzde sunduğu tatmin edici ve inanç verici sezgisel dokunsal geri bildirim sayesinde, klasik navigasyon kurma koluyla çok çeşitli özelliklere ve spor modlarına göz atarak ortalarında geçiş yapabiliyorsunuz. İster 150’den fazla yerleşik spor modundan biri aracılığıyla aktivite takibini başlatın, ister gerilim düzeyinizi takip edin, GTR 3 Pro, 7 gün 24 saat sıhhatinizin farkında olmanızı sağlıyor. Spor modunuzu etkinleştirmeyi unutursanız da endişelenmeyin. Akıllı aktivite tanıma özelliği, aktiflik takibini kazara kaçırmamanızı sağlamak için sekiz tanınan spora kadar devreye giriyor.

GTR 3 Pro, tek şarjla 12 güne kadar kesintisiz pil ömrü sağlayan 450 mAh’lik bir bataryadan güç alıyor. Böylelikle gücün bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. Ek olarak, müzik severler GTR 3 Pro’nun 470 adede kadar müzik depolayabilen 2.3GB dahili belleğini kullanabiliyor. Bu, telefonunuz elinizin altında olmasa da direkt saatinizden bağımsız müzik çalabilmenizi sağlıyor. Daha fazla rahatlık için GTR 3 Pro Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanarak böylelikle eller özgür telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Amazfit GTR 3: Dayanıklılık İçin Tasarlandı

Hafif ve sağlam, havacılıkta kullanılan alüminyum alaşımından üretilen ve şık bir kurma koluyla tamamlanan Amazfit GTR 3’ün çerçevesiz tasarımı, daha yüksek bir bütünlük hissi vermek için kavisli cam ekranla kusursuz bir biçimde bütünleşiyor. 

Rahat antibakteriyel silikon kayışa sahip şık tasarım, grup elbisenizden idman ekipmanınıza kadar farklı kıyafetlere ahenk sağlamak için klasik bir tarz sunuyor. Ayrıyeten gereksiniminiz olan tüm bilgileri bir bakışta görebilmek için GTR 3’ünüzün saat kadranlarını özelleştirebiliyorsunuz. 1,39 inç AMOLED HD ekrana sahip GTR 3, 21 güne kadar uzayan pil ömrü için 450 mAh pilden ve Amazfit’in sürükleyici Zepp OS işletim sisteminin optimizasyonundan güç alıyor. GTR 3’ün Pil Tasarrufu Modunu çalıştırırsanız bu mühlet daha da uzuyor.

Amazfit GTS 3: Harekete Geçmenin Tam Vakti

Çağdaş görünümlü, köşeli 1,75 inçlik 341 ppi’lik ultra HD AMOLED ekrana sahip olan Amazfit GTS 3, piyasadaki en ince ve en hafif akıllı saatlerden biri olmasına karşın %72,4’lük geniş ekran-gövde oranına sahip. Şık, ince bir akıllı saat ekranı arayanlar için tasarlanan biçimi akıllı telefonunuzu şık bir biçimde tamamlarken, özellikleri GTR 3 serisinin tüm karakterini yansıtıyor.

Amazfit Türkiye Ülke Müdürü Murat Sungur Özkan yaptığı açıklamada “Yeni duyurduğumuz modeller Smart Health Made Easy vaadimizi yerine getiriyor. Amazfit GTR 3 Pro ile güce, Amazfit GTR 3 ile dayanıklılığa, Amazfit GTS 3 ile harekete odaklandık. Sıhhati teknolojiyle birleştirmek, Zepp OS’in ardındaki temel ideolojiyi yansıtıyor. Marka olarak emelimiz kullanıcılarımızın hayatının her alanını daha kaliteli ve sağlıklı hale getirmektir. Kullanıcılar kendi gereksinim ve beklentileri odağında kendilerine özel teknolojiyi sunduğumuz geniş eser skalamız ve eser çeşitliliğimiz sayesinde kolay kolay bulabilirler. Bu noktada marka olarak globalde yakaladığımız başarıyı 7’den 70’e Türk tüketicisiyle de buluşturmak ve bu tüketicilerin akıllı asistanı olma konusunda çalışmalarımızı süratle sürdürüyoruz. Zepp OS’i herkesin sağlıklı bir ömür sürmesini kolaylaştırma misyonumuza yardımcı olacak, sıhhat odaklı bir işletim sistemi olarak tasarladık” tabirlerini kullandı. 

Fiyat ve Bulunabilirlik

Amazfit GTR 3 Pro KDV dahil 2.499 TL’ye, Amazfit GTR 3 ve GTS 3 modellerine ise KDV dahil 1.999 TL’ye tr.amazfit.com ve Hepsiburada.com üzere saygın online satış platformlarınndan ulaşılabiliyor.

Hazır Barkod Sistemleri