AirPods Pro 2’nin çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler geldi

Bloomberg’den Mark Gurman ve analist Ming-Chi Kuo da dahil olmak üzere birçok saygın kaynak Apple’ın gelecek yıl ikinci jenerasyon AirPods Pro kablosuz kulaklığını piyasaya süreceğini doğrulamıştı. Artık ise aygıtın çıkış tarihiyle ilgili yeni bilgiler geldi.

AirPods Pro 2’nin 2022’nin üçüncü çeyreğinde yani 1 Temmuz ila 30 Eylül tarihleri ortasında piyasaya sürüleceği sav ediliyor. FrontTron takma isimli duyumcu bu bilgiyi direkt tedarik zincirinden aldığını ve istihbaratının epey sağlam olduğunu belirtiyor.

AirPods Pro 2 hakkında bilinenler

Apple’ın alt kısımdaki kısa sapları ortadan kaldırarak yeni jenerasyon AirPods Pro’yu daha kompakt hale getireceği söyleniyor. Ayrıyeten şirketin “kullanıcının kulağını dolduran” daha yuvarlak bir tasarımı test ettiği istikametinde bilgiler var. Hepsi bununla sonlu değil.

AirPods Pro 2’de kullanıcının fizikî aktivitesini ve sıhhat parametrelerini takip etmek için yeni sensörlere yer verileceği konuşuluyor. Kablosuz kulaklığın IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahip MagSafe Şarj Kutusu ile geleceği de sızan ayrıntılar ortasında.

Hazır Barkod Sistemleri