11.11 Fırsatları HUAWEI Online Mağaza’da Başladı

En sevilen HUAWEI eserlerinin sürpriz kampanyalar ile yer alacağı 11.11 Online Alışveriş Şenliği kapsamında, bülten aboneliği gerçekleştiren kullanıcılar 600 TL ve üzerinde gerçekleştirecekleri alışverişlerde 50 TL pahasında indirim kuponu kazanıyorlar. 

Kampanya dahilinde akıllı saat yahut ses eserleri kategorisinden iki yahut daha fazla eser birden alındığında ise toplam harcama üzerine anında yüzde 10 indirim kazanılıyor.

11.11 Alışveriş Şenliği kapsamında Huawei Online Mağaza’dan satın alınacak MateBook D16 ve MateBook 14s i5 eserlerinde sepette 500 TL indirim uygulanıyor. MateBook D16 ile birlikte bluetooth Mouse ikram edilirken, MateBook 14s i5 ile birlikte Huawei AX3 Dual Core router, CD sırt çantası ve küçük hoparlör ikram ediliyor. MateBook D16’nın satış fiyatı alışveriş şenliği müddetince 8.499 TL olarak belirlenirken, MateBook 14s i5’in fiyatı ise 13.999 TL.

Huawei’nin en gelişmiş tableti MatePad 11’in 4.699 TL’lik satış fiyatının yanında 6 aylık ekran garantisi ikram edilirken, tableti tamamlayan yan eserlerden Huawei M-Pencil, manyetik klavye ve Huawei kılıf da kullanıcıların oluyor.

Daha birçok HUAWEI eserinin indirim ve fırsatlarla tüketicilere sunulacağı Online Alışveriş şenliği kapsamındaki başka eserleri de incelemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hazır Barkod Sistemleri